• Головна
  • На Полтавщині споживачі жаліються на якість послуг «Укрпошти»
09:35, 31 серпня 2011 р.

На Полтавщині споживачі жаліються на якість послуг «Укрпошти»

Люди не можуть вчасно отримати замовні листи, бандеролі, пенсії, аліменти і таке інше

Близько року тому розпочалась реорганізація Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта». Зокрема, на Полтавщині із 13 центрів поштового зв’язку мало б залишилися 7. У Гадячі центр поштового зв’язку хотіли приєднати до Лохвицького. Але через масові акції протесту залишили все, як було. При цьому, після довготривалих перемовин, Гадяцька районна рада мала виділити державному підприємству 300 тисяч гривень фінансової допомоги.

Варто зазначити, що у Лубнах у цьому році реорганізували сучасний сортувальний цех, який обслуговує 428 поштових відділень у 15 районах області. Якщо раніше всю кореспонденцію направляли до центрів поштового зв'язку, то зараз — напряму до відділень.

Але, як показує практика, частина листів, бандеролей та посилок після появи цеху або приходить із великим запізненням, або інколи взагалі не знаходить своїх адресатів. Про численні факти недосконалої роботи поштарів нам розповіла журналістка із Гадяча, редактор газети «Свобода слова» Ірма Крат.

— Звичайні листи почали зникати по дорозі безслідно, замовні приходять із затримкою, про що, до речі, й попереджали листоноші керівництво Полтавської дирекції «Укрпошти» до початку роботи сортувального центру. Зміни в організації роботи поштарів негативно вплинули на якість та швидкість послуг — це визнають як їхні споживачі, так і пересічні листоноші, — говорить гадячанка.

Свої слова вона підкріплює численними зверненнями людей, серед яких, приміром, письмова скарга Олексія Пирогова. Чоловік приїхав до Гадяча на перекомісію, щоб продовжити групу інвалідності. Але нарахованих коштів він не отримає, тому що у пенсійному фонді повідомили: замовні листи про підтвердження інвалідності загублені десь у сортувальному цеху в Лубнах. Людину з обмеженими фізичними можливостями просять шукати документи самостійно. Районний пенсійний фонд подібні випадки фіксує постійно, говорить Ірма Крат. При цьому в організації не можуть поновлювати пенсійні виплати без офіційного підтвердження про загублені документи. А таке у центрі поштового зв’язку чомусь не видають. Така ж сама ситуація і з Полтавською МСЕК.

З проханням прокоментувати ситуацію ми звернулися до директора Полтавської дирекції «Укрпошти» Миколи Хоменка. За словами керівника, якщо у споживачів їхніх послуг є претензії, вони мають звертатися із усними або письмовими скаргами до керівників центрів поштового зв’язку на місцях. Якщо ж там не можуть допомогти — телефонуйте до центрального офісу в Полтаві за телефоном (0532) 56-03-48 (відділ технологій). Керівник пообіцяв — до кожного застосують уважний і індивідуальний підхід.

Оголошення
live comments feed...