• Головна
  • Полтавці дізнавалися, що таке освіта і якою вона має бути
08:28, 11 лютого 2015 р.

Полтавці дізнавалися, що таке освіта і якою вона має бути

Вчора у Полтавському університеті економіки і торгівлі (ПУЕТ) відбулася лекція під назвою «Освіта як майбутнє».

Читав її кандидат архітектури, доктор культурології, заступник директора українського інституту публічної політики Володимир Африканович Нікітін. Він є засновником київського дискусійного клубу дилетантів, проектів «Підстави для майбутнього» та «Foundation for future». Зараз чоловік зосереджений на аналізі змін сфери освіти в рамках процесів глобалізації та інформатизації.

Нікітін зі своїми лекціями їздить по різних містах світу, а особливо українських. Це є частиною великого проекту. До Полтави він приїхав з Києва за свої кошти, щоб розповісти та поспілкуватися з полтавцями про освіту.

У своїй лекції чоловік розповів про роботу, яку вже провів та яку збирається здійснити. Пояснив що таке освіта насправді (ціла інфраструктура, безперервний процес), для чого вона потрібна, якою вона має бути, як потрібно вчитися та на які питання ми повинні самі для себе відповісти.

Також лектор торкнувся теми про еліту в Україні і виділив основні типи підготовки, які необхідні, щоб увійти в соціум.

Після лекції кожен бажаючий мав змогу придбати книжки Володимира, зробити благодійний внесок, зареєструватися та долучитися до цього проекту.

На останок Нікітін пообіцяв, що буде із задоволенням приїжджати до Полтави кожного місяця, якщо в нашому місті буде створена організація по поліпшенню освіти у нашому регіоні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #Полтава
Оголошення
live comments feed...