• Головна
  • Архітектори Полтави зустрілися з ректором ПНТУ: результату - нуль
09:39, 10 лютого 2015 р.

Архітектори Полтави зустрілися з ректором ПНТУ: результату - нуль

А от зустрічі з випускниками та студентами факультету вишу взагалі не буде.

Скандал з технічним університетом, напевно, в найближчий час так і не вирішиться. Нагадуємо, минулого року керівництво вишу вирішило розпрощатися з 12-ма викладачами архітектурного факультету.

"Результат зустрічі Онищенка із чотирма представниками архітектурно-художньої спільноти міста (А. Чорнощоков, Є. Самойленко, В. Віценя та Ю. Громов) нульовий. Чого ще можна було очікувати - знову розповіді Онищенка про те, що він святий і все не так, як здається, що нерентабельність Архітектурного факультету - це бухгалтерська помилка і взагалі ніхто не збирався закривати його. Мабуть Володимир Олександрович із переляку забув про ті документи, які вже опубліковано.

Окремо варто сказати про перспективи зустрічі Онищенка із випускниками та студентами факультету, на яку його офіційно запросили у зручний для нього час (!). Він сказав, що особисто ні з ким зустрічатися не буде. І взагалі питання зустрічі повинна вирішити Вчена рада. Онищенко заздалегідь попередив, що він не буде присутній на цьому засіданні, бо у цей день знову відвідає Міністерство (щось зачастив він туди).

Тож маємо те, що і раніше - Онищенко вкотре підставляє Вчену раду, тікає до Києва і категорично відмовляється спілкуватися публічно. Це, вочевидь, вже невиліковно. Але люди принаймні спробували - шкода їхнього дорогоцінного часу, - йдеться у спільності архітектурного факультету, розміщеній у одній із соцмереж.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПНТУ
Оголошення
live comments feed...