• Головна
  • «Полтаваавтотранс» оштрафовано на 136 тисяч гривень
11:43, 8 лютого 2015 р.

«Полтаваавтотранс» оштрафовано на 136 тисяч гривень

Антимонопольний комітет України оштрафував підприємство на 136 тисяч гривень за зловживання монопольним становищем.

Як встановила адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету України , ТДВ «Полтаваавтотранс» - було єдиним суб'єктом господарювання, що надавало послуги автомобільним перевізникам і пасажирам на ринку автостанційних послуг, реалізувало квитки автомобільних перевізників пасажирам на приміських маршрутах загального користування за вартістю з урахуванням додаткових 20 %, що не відповідає чинному законодавству, та завищувало вартість винагороди автостанцій за обов’язкові автостанційні послуги при розрахунках з перевізниками.

Штраф у 136 тисяч гривень ТДВ «Полтаваавтотранс» зобов'язали сплатити ще в 2012 року. Однак підприємство свою провину не визнало і звернулося до суду з вимогою визнати його не дійсним.

Майже три роки тривала судова тяганина. У результаті рішення територіального відділення антимонопольного комітету Верховний суд України визнав законним. І тепер ТДВ «Полтаваавтотранс» зобов'язане сплатити до держбюджету України 136 тисяч гривень штрафу та 136 тисяч грн. пені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автотранс
Оголошення
live comments feed...