СБУ перехопила розмову терористів: «вантаж 200» з українськими довідками не приймати

Служба безпеки України перехопила розмову одного з ватажків терористів так званої "ДНР" з російським військовим, який відповідальним за постачання "вантажів 200" на територію Росії.

Як повідомляє ipress.ua, Російська сторона намагається приховати факти загибелі громадян РФ на території України.

Для цього російське військове командування впровадило цілу схему з підміни документів на тіла загиблих російських громадян.

З травня 2014 року так званий "вантаж-200" з тілами загиблих росіян з території України скеровують до спеціально створеного центру в Ростові-на-Дону.

4 лютого СБУ перехопила розмову відповідального за відправку "вантажів 200" по Південному федеральному округу РФ, російського офіцера Євгена Анатолійовича з позивним "Вождь" із ватажком терористів так званої "ДНР" з прізвищем Беззаконний.

"Вождь" наголосив Беззаконному про те, що всі "довідки", які вони виписують в Україні на "вантаж 200" є недійсними, і на кожен з них вони виписують російські документи, "бо потім спливають в тій чи іншій частині Росії документи з печатками з донецьких моргів".

"Вождь" розповів, що всі "вантажі 200" фіксуються, навіть є єдина база, в якій міститься кілька сотень прізвищ.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов