• Головна
  • Будь - яка справжня музика проти війни
Авторське інтерв'ю
15:23, 6 лютого 2015 р.

Будь - яка справжня музика проти війни

Авторське інтерв'ю

У Полтаві наш земляк  Володимир Сіренко! Випускник Полтавського музичного училища, а нині головний диригент Національного заслуженого  академічного симфонічного оркестру України. Він – народний артист України, лауреат Шевченківської премії, номінант на звання найвищу музичну нагороду міжнародного рівня – премію GRAMMY.

Диригент провів кілька днів к Полтаві, зустрівся з колегами,  провів  кілька репетицій з Полтавським симфонічним оркестром.

 Володимир Сіренко народився у селі Покровська Багачка, Хорольського району. Там вчився грати на баяні. Диригуванням захопився під час навчання у Полтавському музичному училищі. Нині  У Полтаву його запросив давній друг, диригент Полтавського симфонічного оркестру – Віталій Скакун.

 Програма концерту має назву - «Музичні династії України» , адже учасники дійства родина Сіренків – донька  Мирослава, яка виконує соло флейти з концерту Євгена Станковича для флейти та оркестру, та син Всеволод  - автор симфонії №1 присвяченої подіям  Євромайдану.

Володимир Сіренко привіз для полтавців музику Українського класика – Євгена Станковича, яку  у Полтаві  виконують не часто.

 Хто як не ми. Ми маємо кожного року програму української музики. Це одна з характерних рис Національного симфонічного оркестру.

На тлі подій у країні, говорить Володимир Сіренко – будь яка справжня музика – проти війни.

Мені промайнула думка – музика проти війни, як душа людини, бажання композитора висловитись, нас виконавців бажання приблизитись до гармонії Всесвіту Господнього.  Музика – це вже проти війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сіренко #диригент
Оголошення
live comments feed...