12:19, 6 лютого 2015 р.

Готові домашні завдання

У гдз по алгебре містяться приклади вирішення всіх типових завдань. Під кожну з них автори виділили окрему главу, в якій детально описані всі етапи рішення. Тут також є всі необхідні формули і правила, що дозволяє краще засвоїти матеріал. У гуманітарних посібниках представлені варіанти виконання вправ, за допомогою яких можна виправити допущені помилки.

Всі посібника автори складають вручну. Така тривала і копітка робота стала гарантією того, що в цих книгах ви не знайдете ні друкарських помилок, ні помилок. Всі грамотно, якісно і вірно. Ви можете бути повністю впевнені в тому, що отримаєте за виконане завдання високий бал. Методичні посібники регулярно оновлюються, тому будь-який учень зможе знайти потрібний йому матеріал. Решебники давно стали надійними помічниками для учнів та їхніх батьків, яким вони істотно полегшують життя.

До готових домашніх завдань (хай і не так часто) вдаються і самі вчителі. Причому в двох зовсім протилежних цілях. З одного боку, часом на рішення особисто заданих задачок у бідних викладачів просто не вистачає сил і часу. Так чому б іноді не заглянути в решебник? У той же час це відмінний спосіб контролювати кількість учнів, механічно списують відповіді з ГДЗ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...