• Головна
  • В Полтавській обл. екс-голову КС «Лубно» викрито у викраденні та «відмиванні» через власну комерційну структуру 2 млн. грн. вкладників
12:36, 29 серпня 2011 р.

В Полтавській обл. екс-голову КС «Лубно» викрито у викраденні та «відмиванні» через власну комерційну структуру 2 млн. грн. вкладників

Службові махінації з коштами вкладників викрили працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС Полтавщини.

Правоохоронці з’ясували, що керівництво правління кредитної спілки у співучасті з членами спостережної ради і головним бухгалтером упродовж 2006-2008 років привласнили майже 30 млн. грн. Як з’ясували оперативники ДСБЕЗ, понад 2 млн. грн. коштів 35-річний екс-голова фінансової установи, який керував спілкою у 2008 році, «відмив» через власне комерційне підприємство.

За фактами злочинів, що полягали у привласненні майна в особливо великих розмірах, у службовому підробленні, зловживанні службовим становищем та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, прокуратурою Полтавської області порушено низку кримінальних справ. Для забезпечення виконання фінансових зобов’язань перед більше, ніж 3 тисячами вкладників накладено арешт на майно фігурантів на загальну суму близько 29 млн. грн.

Наразі матеріали кримінальних справ, порушених у липні 2009 року відносно голови правління, його заступника та головного бухгалтера, розглядаються в Лубенському міжрайонному суді. Підсудні перебувають під вартою. Інших трьох співучасників, серед яких й екс-керівник спілки, затримано в порядку ст.115 Кримінально-процесуального кодексу України. Триває досудове слідство, повідомив ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

 

Оголошення
live comments feed...