• Головна
  • Військкомат Полтави відбиває бажання служити у добровольців?
16:41, 4 лютого 2015 р.

Військкомат Полтави відбиває бажання служити у добровольців?

Працівники виходять на службу із запізненням.

Як повідомляють наші читачі, останнім часом люди, які вранці приходять до військкомату, стають свідками того, як його працівники невчасно розпочинають свій робочий день.

«Я у понеділок прийшов за документами о 8 годині, а мені ще довелося чекати півгодини, аби службовці розпочали прийом. Чому ж вони тоді не змінять інформацію на своєму стенді, що знаходиться при вході? При такому відношенні відбивається все бажання служити добровольцем, - розповідає полтавець Тарас.

Зазначимо, за чутками, які вже активно поширюються серед полтавців, військкомат сьогодні отримав телефонограму «з гори», згідно якої ВСІ чоловіки, які мають бажання виїхати закордон, повинні мати при собі довідку з військкомату.

Власна думка щодо довідок.

Ситуація залишається незрозумілою по простій причині: кожне з відомств (Держприкордонслужба та Генштаб) говорять одне, а насправді відбувається зовсім інше. Чесно кажучи нам не зрозуміло, чому не можна одним простим рішенням поставити всі крапки над «і» та не додавати клопоту простим людям, яким і так зараз нелегко?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Військкомат
Останні новини
Оголошення
live comments feed...