• Головна
  • Полтавці позитивно сприйняли рішення Європейського суду щодо «газової справи»
10:27, 3 лютого 2015 р.

Полтавці позитивно сприйняли рішення Європейського суду щодо «газової справи»

Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник голови ПОО ВО “Батьківщина” Вадим Петренко.

За його словами, з 2011 року, з дня сумнозвісного рішення Печерського районного суду, полтавці активно долучалися до акцій протесту проти антизаконних, антилюдських рішень тодішньої Феміди.

Полтавські батьківщинівці були в числі перших серед протестуючих у Києві, а пізніше, - на Харківщині, під стінами Качанівської в'язниці. Вадим Петренко згадує, що тоді прості жителі Полтавщини телефонували до офісу “Батьківщини”, аби висловити обурення і запитати, чим можна допомогти Юлі. Бо їй вірили.

Не зважаючи на масовану тогочасну пропаганду. Вірять і зараз. Саме тому, вважає перший заступник голови Полтавської ОО ВО “Батьківщина”, полтавці сприйняли як добру звістку рішення Європейського суду. “

Показово, що ця звістка датована 22 січня цього року, коли Україна відзначала державне свято - день Злуки і соборності своїх земель, цивілізований, демократичний світ вустами суддів Європейського суду із прав людини визнав: екс-Прем’єр-міністр Юлія Володимирівна Тимошенко, не скоювала злочинів, інкримінованих їй у газовій сфері, а справа проти неї була політичною розправою яку продажні суді і прокурори сфабрикували на замовлення злочинного режиму Януковича”, - підкреслив Вадим Петренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Батьківщина
Оголошення
live comments feed...