• Головна
  • Головні прогульники Полтавської облради – «регіонал» та комуніст
16:31, 2 лютого 2015 р.

Головні прогульники Полтавської облради – «регіонал» та комуніст

Валерій Ченчевий назбирав 28 прогулів, а Віталій Кучерук – 22.

Як повідомили у «Аналітичному центрі розвитку громадянського суспільства», на останній сесії Полтавської облради її голова, Петро Ворона, пообіцяв оприлюднити список депутатів-прогульників за останній рік. Але пройшло вже 2,5 тижні, а цих списків і досі немає.

Фахівці центру вирішили допомогти Петру Васильовичу і визначив, хто ж саме безвідповідально відноситься до своїх обов’язків депутата Полтавської облради і не виправдовує очікувань, які на нього покладав виборець.

Незаперечним лідером серед прогульників Полтавської облради є мажоритарник від «Партії Регіонів» – Валерій Ченчевий. Його особистий результат – 28 пропусків (тобто, чоловік, якому довірили представляти частину Машівського району, за понад 4 роки прийшов тільки на 2 засідання).

Трохи від нього відстає Віталій Кучерук, який пройшов по списку від Комуністичної партії України. Його «досягнення» – 22 пропуски з 30 можливих. Оскільки місцеві вибори відбудуться у жовтні цього року, Віталію Петровичу ще є куди рости.

Майже наступає йому на п’яти представник «Батьківщини» Олександр Яковенко. Йому не вистачило всього 1 пропуску, щоб посісти друге місто і отримати «срібло» у нашій аналітиці. Тому поки що третє місце і 21 пропуск.

Інфографіка (1)

Інфографіка (1)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#облрада #Полтава
Оголошення
live comments feed...