• Головна
  • У Сорочинцях на торжищі обікрали двох гостей
14:36, 25 серпня 2011 р.

У Сорочинцях на торжищі обікрали двох гостей

Полтавські правоохоронці пишаються тим, що їм вдалося підтримати правопорядок та громадський спокій під час цьогорічного Сорочинського ярмарку. Спокій ярмаркувальників забезпечували чотири сотні міліціонерів, яких відрядили до Великих Сорочинців із кількох районів Полтавщини.

В обласній міліції оприлюднили результати своєї роботи під час ярмарку. За даними міліціонерів, цього року торжище відвідали понад 900 тисяч гостей  (це менше, ніж торік. — Авт. ). До Сорочинців приїздили 400 іноземців: подивитися на дійство, у складі музичних гуртів. Усе було добре, але траплялися й винятки. Так, повідомляють у міліції, під час ярмаркування правоохоронці виявили 37 фактів порушення правопорядку. Зокрема, 17 випадків порушення ветеринарно-санітарного законодавства, 16 порушень по лінії ДАІ, у тому числі десять випадків керування автомобілями у нетверезому стані, три випадки порушень правил торгівлі. З реалізації зняли 24 кг м’яса та 227 кг баштанних культур через їхню невідповідність санітарним вимогам.

Виправдала себе система відеоспостереження. За допомогою відеокамер міліціонери цілодобово спостерігали за порядком на торжищі. Саме завдяки перегляду відеозапису стражі порядку викрили жінку, яка вкрала в однієї із відвідувачок сумку із грішми та документами. Та обирала взуття і на мить випустила з поля зору свої речі. Цим миттєво скористалася шахрайка. До речі, і друга крадіжка, яку зафіксували у Сорочинцах, теж справа рук тієї самої пройдисвітки.

Оголошення
live comments feed...