• Головна
  • Що робити полтавцям при введенні військового стану?
15:01, 29 січня 2015 р.

Що робити полтавцям при введенні військового стану?

Зараз багато хто говорить про введення воєнного стану в Україні. Але мало хто знає, що саме очікує на нас, якщо це станеться.

«Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства» підготував інфографіку, в якій роз'яснює, що таке режим воєнного стану, як варто до нього готуватися і наскільки зміниться життя пересічного українця, якщо цей режим все-таки введуть.

Хочемо зазначити, що ми не збираємося сіяти паніку, але вважаємо, що таку інформацію необхідно поширювати. Суспільство має максимально повно знати про переваги і недоліки цього особливого правового режиму.

Також ми хочемо розвінчати ті міфи, які вже час від часу з’являються в інформаційній сфері через недостатність знань по цьому питанню.

Воєнний стан вводиться в країні чи її частині у разі збройної агресії, загрози нападу, небезпеки державній незалежності чи територіальній цілісності.

Інколи воєнний стан застосовують для відновлення порядку в країні та збереження цивільної форми врядування. Але частіше, особливо в країнах з авторитарною формою правління, це відбувається з метою придушення протестних настроїв.

Рекомендації при оголошенні в місті воєнного стану

Рекомендації при оголошенні в місті воєнного стану

Інфографіка про воєнний стан (3)

Інфографіка про воєнний стан (3)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий стан
Оголошення
live comments feed...