• Головна
  • Полтавський технічний університет проти преси?
15:42, 27 січня 2015 р.

Полтавський технічний університет проти преси?

Вишу не сподобався матеріал одного з інтернет-видань міста.

І знову про технічний університет, про який зараз не говорить, напевно, лише лінивий. На цей раз ПНТУ "взявся" за пресу.

Нещодавно екс-викладач архітектурного факультету Артур Ароян на своїй сторінці в соцмережі «Вконтакті» оприлюднив позов до суду від керівництва ПНТУ.

Свої дії представники вишу аргументують тим, що у публікації за 5 вересня 2014 року на одному з інтернет-видань Полтави журналіст Микола Лисогор подав недостовірну та негативну інформацію про вище названий університет: «Розміщена на веб-сайті стаття містить повністю неправдиву інформацію і водночас виступає засобом поширення такої інформації, яка принижує честь і гідність Позивача, завдає шкоди його діловій репутації…».

Зазначимо, що головною вимогою позиву є спростування Арояном власних слів: «Уже протягом 2 місяців мене намагалися звільнити в різний спосіб, це вони зробили незаконно. Постійно керівництво погрожувало, що не допустять до захисту кандидатської, потім погрожували, що документи не будуть відвезені до міністерства в Київ, якщо я, не закрию опозиційні інтернет-ресурси. Немає жодного обґрунтування, на якій підставі мене було звільнено. Вакантна посада, на якій я працював, не заміщена. На неї немає претендентів, хоча є графік роботи і робочі години мого предмету. Керівництво університету тисне на молодих викладачів, які організовують різні громадські заходи. Вони знають, що такі викладачі не будуть мовчати».

P.S. На Святослава Келима-Золотайко, Нато Мікеладзе і Марини Герасименко також подали аналогічний позов від університету. Інформація про це є на сайті Октябрьского районного суду Полтави. Нагадуємо, нещодавно виш звільнив 12 викладачів-архітекторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПНТУ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...