• Головна
  • У Полтаві скандал: невстановлена особа від імені полтавки звинувачує міліцію у «наркотичній» бездіяльності
08:08, 27 січня 2015 р.

У Полтаві скандал: невстановлена особа від імені полтавки звинувачує міліцію у «наркотичній» бездіяльності

Дехто у місті дуже кмітливий.

Інколи у нашому місті трапляються випадки, коли люди у власних цілях використовують ім'я інших людей.

Наразі у УМВС України в Полтавській області та обласній Прокуратурі знаходиться справа, пов’язана з використанням імені фізичної особи (Родічевої В.В.) в незрозумілих цілях.

На початку року з телефонної розмови зі своєю матір’ю полтавка довідалася про те, що на її домашню адресу надійшли два листи: з Генеральної Прокуратури України та Верховної Ради України. Їх зміст становили відповіді на звернення особи, яка назвалася Родичевою Вікторією Валерійовною.

"Хто і з якою метою писав на адресу вищевказаних установ, використовуючи схоже на моє ім’я та мою адресу, мені невідомо. Моє прізвище та по батькові пишуться інакше. Згідно паспорту я – Родічева Вікторія Валеріївна. Також у начебто заявах від мене відсутній мій особистий підпис, - розповідає потерпіла.

У зв’язку з відсутністю підпису автора ГПУ повернула заяву без розгляду (22.12.2014 р. №19-178324-14-вих). А ось з Верховної Ради України звернення начебто від потерпілої 25.12.2014 р. за №09-0356.16.14/01-12.14 було надіслано на розгляд УМВС України в Полтавській області.

"Справа, з якою невідома мені особа зверталася до ГПУ та ВРУ, стосується розповсюдження наркотичних речовин людиною, ім’я якої та будь-які подробиці з життя якої мені невідомі. Також у зверненні правоохоронні органи звинувачуються у бездіяльності з приводу протидії обігу наркотичних речовин. Дану ситуацію вважаю порушенням моїх прав", - зізналася потерпіла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міліція

Коментарі

Оголошення
live comments feed...