• Головна
  • Сергій Каплін готовий позиватися до Вищого адмінсуду на Верховну Раду
16:39, 26 січня 2015 р.

Сергій Каплін готовий позиватися до Вищого адмінсуду на Верховну Раду

Сергій Каплін готовий позиватися до Вищого адмінсуду на Верховну Раду

На Верховну Раду можуть подати до суду. Народний депутат та представник профспілок в Парламенті Сергій Каплін готовий позиватися до Вищого адмінсуду через затягування розгляду його законопроекту «Про вогнепальну зброю цивільного призначення». На його думку, через військові дії на Сході в країні значно збільшився тіньовий ринок зброї. А ескалація конфлікту вимагає, аби кожен громадянин мав змогу захистити своє життя та майно.

«Ми бачимо, що зараз робиться на Сході – кількість нелегальної зброї перевищує всі можливі обсяги. У такій ситуації, коли конфлікт загострюється, кожен повинен мати змогу захистити себе і своїх близьких. А у Верховній Раді вже другий місяць припадає пилом мій законопроект «Про вогнепальну зброю цивільного призначення». Його розгляд просто затягують. Тому я готовий навіть позиватися до суду на Парламент», - говорить Сергій Каплін.

Нардеп заявив, що готує позов до Вищого адміністративного суду, аби той зобов’язав Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності якнайшвидше розглянути законопроект і передати на голосування депутатам. Наразі ж комітет не дотримується норм Регламенту Верховної Ради, в рамках якого йому відводиться 30 днів на попередній розгляд законопроекту.

Нагадаємо, що законопроект «Про вогнепальну зброю цивільного призначення» дозволяє громадянам вільно володіти вогнепальною зброєю цивільного призначення за умови відсутності обмежень на її придбання. У документі зазначається, що це дозволить реалізувати своє право на самозахист та захист прав інших осіб у разі протиправного посягання на них або їх майно або в разі узурпації державної влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#каплин

Коментарі

Оголошення
live comments feed...