• Головна
  • «Нова Полтава» – місто нових можливостей
18:17, 22 січня 2015 р.

«Нова Полтава» – місто нових можливостей

22 січня відбулася презентація унікального для нашого міста проекту – відкритої громадської платформи «Нова Полтава».

Що це таке і які цілі проекту розповідали головний координатор «Нової Полтави» Олександр Кутас, ідейний натхненник створення відкритої громадської платформи Лев Жиденко, а також політолог Андрій Окара і помічник-консультант народного депутата Ольги Богомолець Юрій Федоренко.

Головна ціль проекту – зробити Полтаву найкращим містом України шляхом залучення активних громадян, розробки та просування перспективних проектів поліпшення міського середовища. Для цього «Нова Полтава» ініціює пошук ініціативних містян, які стануть рушійною силою проекту (в якості активістів чи експертів). Долучитися може кожен. Головне – мати бажання змінювати місто на краще. Активісти та експертні групи становлять ядро проекту.

Іншими словами, «Нова Полтава» буде займатися розробкою короткочасних (місяць – декілька місяців), довгострокових (1 рік і більше) та стратегічних (на 5-10 років) проектів. Так як «Нова Полтава» надає змогу долучитися до активного впливу до життя міста, вона відповідно є соціальним ліфтом для кожного громадянина. Одним із завдань проекту – навчання активістів та експертів у країнах та містах, де реалізується подібний досвід (Німеччина, Нідерланди, Польща, Канада, а також Вінниця, Львів).

«Відкрита громадська платформа - це не політика, це – механізм впливу. Для того, щоб ситуація, яку Майдан намагався змінити, не повернулася, потрібна відкрита платформа», - пояснив Олександр Кутас.

Принцип роботи «Нової Полтави» ґрунтується на трьох засадах:

  • Горизонтальні цінності. Тобто проект працює над тими проблемами, які актуальні для усіх містян, які гуртують, а не роз’єднують.
  • Трьохвимірність змін. Це послідовне та цілеспрямоване впровадження методів громадського тиску на владу, проектів системних реформ та громадського контролю влади над виконанням проектів.
  • Структурні проекти. Це впровадження нових підходів до роботи на усіх рівнях життєдіяльності міста. Тобто, зміна правил гри.

«Я впевнений, що у людей безліч пропозицій, які можуть зробити Полтаву ще кращою. Тому я звертаюся до всіх небайдужих полтавців долучатися до нас. Пропонуйте свої ідеї. Розвивайте їх разом із нами. Втілюйте у життя, – підкреслив Лев Жиденко, ідейний натхненник створення Відкритої громадської платформи «Нова Полтава». – Той хто каже, що все залежить від Києва, помиляється. Розвиток нашого міста, благополуччя полтавців, добробут кожної родини залежить саме від нас, простих ініціативних людей. Людей які прагнуть змін і готові докласти зусиль, щоб Полтава стала кращим містом в Україні. «Новій Полтаві» потрібні: нові люди, новітні дії, нові орієнтири! Долучайтеся!»

Кожен бажаючий бачити Полтаву найпрогресивнішим містом України, може завітати до офісу «Нової Полтави» по вул. Котляревського, 6 та детальніше ознайомитись з громадською платформою. Також до «Нової Полтави» можна зателефонувати за номером – (050) 80-90-100.

«Нова Полтава» – місто нових можливостей, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нова Полтава #проект

Коментарі

Оголошення
live comments feed...