15:08, 22 січня 2015 р.
«Таємнича Полтава» запрошує в музей Рушника та музей Макаренка
31 січня проект «Таємнича Полтава» організує спільну подорож у важкодоступні музеї Полтавського району для всіх бажаючих. Цього разу учасники відвідають музей Рушника та музей Антона Макаренка.
У Ковалівці з 1921 по 1926 роки знаходилась трудова колонія імені Максима Горького, якою керував А.С.Макаренко, а 25 лютого 1988 року до 100-річчя з дня народження видатного педагога було відкрито Державний музей-заповідник. Від тих часів до сьогодні залишилися Червоний та Білий будинки і Флігель. Нагадують про життя і побут колоністів вхідна арка, альтанка, фонтан, колодязь, погріб, сходи до річки, пристань (пірс). У центрі музейної території, в невеликому сквері, встановлено пам’ятник – погруддя А.С.Макаренка. Рекомендуємо відвідати це чудове місце, побувати в музеї-заповіднику, пройти стежками, які ще відлунюють кроки видатної людини, педагога зі світовим ім’ям Антона Семеновича Макаренка.
Музей Рушника в селі Степне заснований у 2006 році і є таким єдиним на Полтавщині. Відправляючись у далеку путь, люди брали з собою найдорожче – рушник, який уособлював у собі «малу батьківщину». Волинські й чернігівські, сумські і полтавські, закарпатські й рівненські прикрашають вони стіни музею, даруючи людям радість та нагадування про коріння.
Безпосередні зустрічі з авторами виробів, вивчення зразків народної творчості викликають у відвідувачів патріотичні почуття та формують творчу національну гордість — таке може бути лише в Україні. Півтисячі вишитих рушників та сорочок зібрані у музеї Рушника однозначно варті Вашої уваги.
Буде декілька підгруп на різний час. Тривалість – 4 години. Транспорт та вхідні квитки платні. Щоб потрапити разом з однодумцями до музеїв організатори просять заповнити заявку: http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:13, 12 грудня
6
10:32, 3 грудня
13
15:22, 2 грудня
11:12, 10 грудня
09:58, 4 грудня
3
live comments feed...