• Головна
  • Полтавців запрошують долучитися до роботи «Нової Полтави»
16:11, 21 січня 2015 р.

Полтавців запрошують долучитися до роботи «Нової Полтави»

22 січня в Полтаві розпочинає свою роботу принципово новий для України проект Відкрита громадська платформа «Нова Полтава».   

«Нова Полтава» – це відкритий офіс до якого може завітати кожен ініціативний мешканець міста. Запропонувати свою ідею чи проект, який допоможе Полтаві стати найкращим містом в Україні. Допомагати доопрацьовувати та реалізовувати запропоновані полтавцями проекти будуть експерти Відкритої громадської платформи «Нова Полтава».

Це платформа для тих, хто готовий навчатися, створювати стратегії розвитку та реалізовувати їх. Пройшовши школу Відкритої громадської платформи, людина отримає широкі перспективи: можливість залучати фінанси на реалізацію проектів чи стати управлінцем нової формації – надією нашого міста на краще життя. Нам важливе бачення полтавців щодо розвитку соціальної сфери, інфраструктури міста, бізнесу.

Подібна практика пошуку спеціалістів добре себе зарекомендувала в інших країнах, таких як Польща, Естонія, Литва, Латвія, Грузія. Їх досвід дає нам великі сподівання, що саме ініціативні, патріотично налаштовані люди зможуть дійсно пропонувати нові ідеї та спільно працювати виключно на благо своєї громади.

Ініціативні полтавці, які долучаться до роботи відкритого офісу «Нова Полтава» отримають: відкритий соціальний ліфт, самостійність та відповідальність, навчання у найкращих експертів, роботу в креативному колективі, можливість обміну досвідом, реальну участь в розвитку Полтави. Найталановитіші матимуть змогу пройти стажування в Вінниці, Львові та Європі.

Серед експертів є відомі не лише в Полтаві, а і по всій Україні фахівці з різних галузей: комунальне господарство, архітектура, економіка, юриспруденція, управління містом.

На презентації відкритого офісу «Нова Полтава» будуть присутні:

Лев Жиденко, ідейний натхненник створенні Відкритої громадської платформи «Нова Полтава», депутат Обласної ради, секретар постійної комісії з питань ПЕК.

Олександр Кутас, головний координатор Відкритої громадської платформи «Нова Полтава». Старт-ап експерт, один з найкращих професіоналів в галузі організації проектних команд.

Юрій Федоренко, експерт-аналітик Відкритої громадської платформи «Нова Полтава», помічник-консультант народного депутата Ольги Богомолець.

Андрій Окара, міжнародний експерт, політолог, філософ.

Юрій Бехтір, експерт-аналітик Відкритої громадської платформи «Нова Полтава», громадський діяч, екс-віце-мер Полтави. 

Початок презентації: об 14.00, 22 січня 2015 року, вул. Котляревського,6.  Контактний телефон: 050-80-90-100.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нова Полтава
Оголошення
live comments feed...