• Головна
  • Полтавця Романа Скрипіна номінували на всесвітньо відому премію
13:51, 21 січня 2015 р.

Полтавця Романа Скрипіна номінували на всесвітньо відому премію

15 січня 2015 стартував період номінування на престижну глобальну персональну премію у сфері комунікацій. Серед учасників полтавець Роман Скрипін. Отримавши нагороду в Києві, він став номінантом на всесвітню премію Communication for Future Davos.

Роман народився і виріс в Полтаві. У 1997 році закінчив Інститут журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Кар'єру журналіста розпочав у газетах «Комсомолець Полтавщини» та «Україна молода». Є співавтором ідеї створення 5-го каналу, де працював протягом трьох років на посаді шеф-редактора та ведучого підсумкової програми «Час». З 23 травня 2012 року – співвласник компанії «Skrypin Production», що виробляє ексклюзивні відеорепортажі. Один із засновників проекту «Громадське телебачення».

Премією з 2010 року нагороджуються професіонали комунікацій, які зробили найбільш вагомий внесок в глобальне розвиток галузі. Вручає її міжнародне журі в рамках Всесвітнього комунікаційного форуму World Communication Forum Davos (WFCDavos).

У 2014 р локальну премію C4F (Communication for Future Davos  Award) вперше вручили в Україні, на Київській сесії World Communication Forum Davos. Кристал, як символ прозорості та ефективності комунікацій, отримав і Роман Скрипін.

Для українських фахівців С4F Awards – це можливість отримати міжнародне визнання найвищого рівня. Всі володарі української нагороди будуть автоматично внесені в шорт-лист на С4F Awards 2015 в Давосі. За 4 роки існування нагороди її номінантами і лауреатами ставали професіонали із США, Італії, Німеччини, Індії, Польщі та Китаю, – коментує Ірина Золотаревич, директор C4F Awards, член глобального комітету WCFDavos, генеральний директор агентства Pleon Talan.

Саме в Давосі журі С4F Davos Awards, як і колись, обере найкращих номінантів, оцінюючи їх творчий підхід і інноваційне бачення майбутнього комунікацій. Премія буде вручена в семи номінаціях: титан майбутнього, імідж майбутнього, медіа майбутнього (Роман Скрипін), відносини майбутнього (Валерій Пекар), ідея майбутнього (Ірина Рубіс), Гранд Давос (нагорода за внесок у розвиток сфери комунікацій).

Серед українських працівників ЗМІ разом з Романом матимуть шанс отримати нагороду: Ірина Рубіс (генеральний директор Ekonomika Communication Hub) і Валерій Пекар (творець проекту «Нова країна»).

Бажаємо перемоги!

нагорда (фото -mmr.ua )

нагорда (фото -mmr.ua )

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Скрипін #премия #коммуникации

Коментарі

Оголошення
live comments feed...