• Головна
  • Гостинність по-полтавськи: Львівська майстерня шоколаду
Авторський проект 0532.ua
12:00, 21 січня 2015 р.

Гостинність по-полтавськи: Львівська майстерня шоколаду

Авторський проект 0532.ua

Сайт 0532.ua започатковує новий проект, метою якого є оцінювання якості закладів відпочинку обласного центру Полтавщини.

Коротко про проект

Його найголовніша мета - чесно розповісти Вам, друзі, про власні враження від того чи іншого закладу міста, у якому ми побували. Беремо до уваги як позитивні сторони, так і негативні, що впливає на підсумкову оцінку.

Не гарантуємо, що Ви відчуєте ті ж самі враження (хороші чи погані), що і ми у момент власного оцінювання.

Сподіваємося, наше ноу-хау Вам сподобається. Чекаємо на ваші коментарі під матеріалом.

Розпочинаємо ми з солодкого куточку Полтави - ЛМШ або просто Львівської майстерні шоколаду.

 

Львівська майстерня шоколаду

Відкрито: грудень 2013 року.

Адреса:  вулиця Фрунзе, 27/24

Час роботи: з 10-00 до 22-00 (без вихідних, хоча час роботи інколи може змінюватися).

IMG_9280

 

«Справжні аристократи завжди починають свій день з порції шоколаду.»

(Олена Усачова. Бранці Сутінків.Бажання)

 

Столиця Галичини Львів у більшості людей асоціюється з трьома речами: кавою, старовинними будівлями та шоколадом.

Ніхто зі 100% впевненістю не може зараз сказали, в якому саме році у місті Лева створили першу "рідну" плитку солодкої радості, але факт залишається фактом - у XIX столітті шоколад зі Львова експортувався до всієї Європи. І дотепер солодощі є невід'ємною частиною культури старовинного міста.

Львівська майстерня шоколаду у Полтаві - франчайзинг¹ тієї, що була створена у Львові. У нашому місті вона з'явилася наприкінці грудня 2013 року. За цей період часу заклад встиг завоювати велику кількість прихильників.

І ось в останні дні зимових свят до нього завітали і ми...

 

РОЗТАШУВАННЯ *****

Ap-l9ChhCC0

Вулиця Фрунзе знаходиться у центральній частині міста, тому із знаходженням майстерні великих проблем не виникло.

 

ІНТЕР'ЄР *****

IMG_9235

Майстерня складається з великої зали та такої собі міні-кімнатки, розрахованої, напевно, в більшій мірі для закоханих та людей, які прагнуть трішки усамітнитися.

Зали оформлені у спокійному коричневому кольорі, щоправда різних відтінків (темний та світлий). Це додає певної романтичності, яка посилюється шоколадними картинами на стінах та різними іграшками.

Напевно було б неввічливо не згадати і про музичну складову майстерні. Спокійні джазові мелодії у перемішку з інструментальною музикою, блюзом та сучасними світовими хітами налаштовують на спокійний настрій, який є запорукою хорошого відпочинку.  

 

ОБСЛУГОВУВАННЯ *****

IMG_2425-2

Автор цих рядків замовив каву американо та кайзервард (цукерка - поєднання мигдалю, лісових горіхів та фісташок у білому шоколаді), і вже через 2 хвилини 8 секунд все це було покладено на стіл.

Зазначений часовий показник є дуже хорошим для закладу, у якому кава не є головною продукцією.

Що ж стосується персоналу, то до їхньої роботи не виникло жодних нарікань. Дуже добре відчувається так звана "львівська підготовка" , запорукою якої передусім є ввічливість та гостинність.

Якщо ж повертатися до замовлення, то воно було принесено у абсолютно чистому посуді, яке, до речі, також можна придбати, але вже у якості сувеніру. Це ж саме стосується різноманітних книг, футболок, іграшок тощо. Ну а меню у вигляді такої собі газети середини минулого століття додає такого собі ретро-шарму.

 

ЦІНА-ЯКІСТЬ ****

IMG_9086

У майстерні просто неймовірний вибір шоколаду у всіх його проявах та формах, починаючи від драже і завершуючи...картинами на замовлення, які можуть коштувати сотні гривень. Всі вони - ручної роботи, що, звісно, не може не впливати на цінову політику закладу: цукерки коштують 6-7 гривень за штуку, а маленькі шоколадки - 33-34. Що ж стосується гарячих напоїв, то кава - 15-30 гривень, а чай - 16-25 гривень.

Декому ціна може показатися дещо завищеною, однак за "ексклюзив" треба платити.

 

ІНТЕРНЕТ *****

IMG_2421-2

Тут все просто та лаконічно - з виходом у Всесвітню мережу не виникло жодних проблем: швидкість (download - 22,54 Mbps, upload - 21,15 Mbps, ping - 31 ms) дозволяла  без проблем переписуватися у соцмережах, переглядати відео на YouTube у хорошій якості та ділитися свіжими знімками у Instagram.

 

ПІДСУМОК *****

Гостинність по-полтавськи: Львівська майстерня шоколаду, фото-1

Львівська майстерня шоколаду на даний час є одним з кращих закладів нашого міста, у який можна приходити як самому, так і зі всією родиною. Висока якість обслуговування помножено на солодощі ручної роботи  можуть принести справжню радість шанувальникам шоколаду.

¹ Франчайзинг(фр. franchise — пільга, привілей) — це форма співпраці між юридично та фінансово незалежними сторонами (компаніями та/або фізичними особами), в рамках якої одна сторона (франчайзер), що володіє успішним бізнесом, відомою торговою маркою, ноу-хау, комерційними таємницями, репутацією та іншими нематеріальними активами, дозволяє іншій стороні (франчайзі) користуватися цією системою на певних умовах.

P.S. Всі фото - автора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львівська майстерня шоколаду #оцінювання #Полтава #проект #0532.ua
Оголошення
live comments feed...