• Головна
  • Запрошення на навчання у ВНЗ МВС України
17:59, 20 січня 2015 р.

Запрошення на навчання у ВНЗ МВС України

Шановні випускники і молоді люди, які перебувають на шляху становлення та вибору майбутньої професії! Сьогодні сфера вищої освіти насичена безліччю можливостей та розмаїттям професій і спеціальностей. Тому вибір майбутнього фаху є досить нелегкою та надзвичайно відповідальною справою. Обираючи свій шлях до здійснення кар’єри, слід враховувати перспективу, рівень оплати праці, престиж вашої професії.

Наразі в системі органів внутрішніх справ проходить відбір кандидатів на навчання у ВНЗ МВС України. Ласкаво просимо всіх, хто має бажання навчатись у навчальних закладах МВС України, а саме: Національна академія внутрішніх справ м. Київ, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет внутрішніх справ, Національний університет «Одеська юридична академія» (м. Одеса).

У цих навчальних закладах готують слідчих, оперуповноважених карного розшуку, дільничних інспекторів міліції, психологів, експертів-криміналістів, працівників підрозділів ДАІ. Крім вищої юридичної освіти, ви отримаєте перспективну та престижну роботу і зробите свій окремий внесок у захист законних інтересів та прав громадян, становлення нашої правової держави. Після закінчення навчання випускникам присвоюється спеціальне звання «лейтенант міліції» та гарантується працевлаштування до органів внутрішніх справ України.

На навчання до ВНЗ МВС для здобуття вищої освіти на денну форму навчання приймаються громадяни України з повною загальною середньою освітою.

Підготовка документів для вступу у вищі навчальні заклади МВС України здійснюється з першого січня 2015 року.

За додатковою інформацією та для подачі документів просимо звертатись до сектора кадрового забезпечення лінійного відділу на станції Полтава УМВС України на Південній залізниці за адресою:

м. Полтава, вул. Гаєвого 3, телефони для довідок: (0532) 51-32-73, 066- 079-88-70

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мвс #навчання

Коментарі

Оголошення
live comments feed...