• Головна
  • Росія «зробила» з полтавця супершпигуна
15:03, 20 січня 2015 р.

Росія «зробила» з полтавця супершпигуна

Пенсіонера вже 4 місяці тримають під слідством у Москві.

Доки практично всі полтавці активно обговорюють події у зоні АТО, більшість з них навіть не здогадуються про ситуацію, у яку потрапив колишній директор полтавського оборонного заводу «Знамя» Юрій Солошенко.

Ще влітку минулого року пенсіонер з полтавського Київського вокзалу поїхав до Росії у справах, про що тоді розповіли у своєму матеріалі журналісти ICTV. За кілька днів сім'я втратила з ним зв'язок – телефон був вимкнений. Російські друзі говорили, що він поїхав до вокзалу, щоб повернутися на Україну. Проте Юрій так і не повернувся додому.

Наступного дня в будинку Солошенків пролунав дзвінок. На тому боці слухавки пролунав жіночий голос, який представився адвокатом пана Юрія. Жінка повідомила, що Солошенка затримано у Москві і звинувачено в шпигунстві.

На даний час українського консула не допускаються до ув’язненого. Окрім цього за 4 місяці російські правоохоронці не дозволили ув’язненому зробити жодного дзвінка родині. Відповіді чи контакту не надходило і від МЗС. Наразі сім’я Солошенка сподівається, що про справу все ж почують та пана Юрія вдасться обміняти разом з Надією Савченко та рештою полонених в Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шпигун
Оголошення
live comments feed...