• Головна
  • Храмов: «Рік тому вбивали людей – зараз будуть бити пики!»
10:37, 19 січня 2015 р.

Храмов: «Рік тому вбивали людей – зараз будуть бити пики!»

Громадський активіст Андрій Храмов прокоментував ситуацію, яка виникла між ним та першим заступником Полтавської ОДА Олегом Пруглом.

Наводимо коментар повністю.

«Не можна говорити, що Революція Гідності пройшла безуспішно. Все ж таки зміни є. Якщо рік тому людей вбивали на Майдані за те, що вони виступали проти корупції, то зараз в Полтаві будуть прости бити.

Про це заявив перший заступник голови Полтавської ОДА Пругло Олег.

Голова ГО «Громадський контроль Полтавщини» Храмов Андрій на сесії обласної ради хотів донести до депутатського корпусу питання корупції в медицині області. Питання було до Лисака В.П. (начальник Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА) по діяльності благодійної організації «лікарняна каса Полтавщини», але слова до виступу принципово не давали.

Андрій Храмов намагався взяти 3 хвилини, щоб розповісти про корупційну схему, ухиляння від податків та зібрані мільйони. Тим більше, що затверджувався бюджет області. Але головуючий сержант Джексон (Ворона П.В.) принципово слова не надавав! Тому Храмов і був вимушений розпочати з простого запитання до профільного заступника голови ОДА. ЧИ має останній відношення до приватного будинку вартістю мільйон гривень, адже Пругло Олег ніколи не був підприємцем, а все життя був держслужбовцем. Пругло Олег повідомив активісту, що наб’є йому пику після звільнення.

Питання до першого заступника голови ОДА Пругла О.Є.: "Коли Ви звільнитесь за власним бажанням, бо за 8 місяців своєї роботи не було зруйновано ні однієї корупційної схеми у підрозділах, за які Ви відповідаєте?"»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Храмов #Полтавська ОДА #корупція #Пругло
Оголошення
live comments feed...