• Головна
  • Скандал у техуніверситеті Полтави продовжується: опозицію знищать?
09:11, 19 січня 2015 р.

Скандал у техуніверситеті Полтави продовжується: опозицію знищать?

Виш знову нагадав про себе.

Як ми раніше розповідали, у Полтавському технічному університеті імені Юрія Кондратюка наприкінці минулого року розгорнулися справжні скандальні події, через які 12-ть викладачів-архітекторів втратили свою роботу.

На певний час ситуація притихла, однак нещодавно вона знову нагадала про себе.

Згідно інформації, опублікованої у соцмережах, незабаром Архітектурний факультет об’єднаються з Будівельним, а «опозиційні» кафедри закриють.

«Наприкінці січня (скоріш за все, 30-го числа) відбудеться Вчена рада, на якій Володимир Онищенко (ректор вузу – прим.автора) вимагатиме розформування Архітектурного факультету, приєднання його спеціальностей до Будівельного та ліквідації двох "опозиційних" кафедр: Образотворчого мистецтва та Основ архітектури.

Окрім того, за словами декана факультету Семка, з 2 лютого в університеті очікується комплексна перевірка міністерською комісією з Києва. Судячи з поведінки керівництва ПНТУ, вони її не бояться і, скоріш за все, вже щось для цього зробили. Також, є інформація, що Онищенко наказав будь-якою ціною прибрати з посади проректора Шулика.

Онищенко вистачає розуму з гордістю розказувати своїм соратникам про дітей деяких працівників СБУ, які навчаються в його університеті на "особливих умовах". Та і не тільки про цю державну структуру часто йде мова. Все частіше він говорить про свою "кришу", - йдеться у повідомленні, розміщеному у групі архітекторів у соцмережі Вконтакте.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПНТУ #скандал #архітектори
Оголошення
live comments feed...