• Головна
  • У Полтаві проходить виставка тварин світу
16:48, 18 січня 2015 р.

У Полтаві проходить виставка тварин світу

Дивовижні тварини з різних куточків планети завітали до нашого міста.

Мавп, екзотичних ссавців, змій, крокодилів, птахів, гігантських павуків і не тільки можна побачити на унікальній виставці «Чудний Зоопарк». Захопливу експозицію городянам представили Дмитро та Світлана Бичковські. Надзвичайна колекція подружжя вже підкорила багато міст України, адже більш за все організатори воліють познайомити любителів тварин з представниками фауни різних континентів, а сама експозиція є лише наслідком їхніх благих намірів.

Колекція тварин постійно поповнюється. Крім власного розведення, на виставку потрапляють звірята з цирків і від так званих «чорних» фотографів, які працюють влітку на пляжах курортів.

Маленькі та дорослі відвідувачі з неабиякою цікавістю розглядають дикобраза Зіну – у минулому знану циркову артистку, яка 12 років радувала дітей на манежі. Носуха Соня – рухлива і кумедна тваринка, що полюбляє гратися, проте має свій характер – якщо їй щось не сподобається, може подряпати. Ще одна Соня на виставці – золоторукий тамарин, яку діти назвали на честь героїні популярного серіалу «Сонька – золота ручка». Це одна з найменших на планеті мавпочок.

Є на виставці і тварина, про яку, мабуть, усі чули, але мало хто бачив живцем, - мова йде про скунса. Всупереч розповсюдженим уявленням він надзвичайно милий і лагідний.

Більш стриманими до глядацьких проявів уваги є рептилії, які представлені на виставці величезним різноманіттям. Дітлахи і дорослі мають змогу побачити різних крокодилів, велику кількість змій – пітонів, удавів, полозів, анаконду, королівських та молочних змій, в тому числі велетенського тигрового пітона Машеньку довжиною близько 5 метрів і дуже рідкісних змій, таких як носатий полоз Буланже, чисельність яких в Україні складає лише декілька особин; дивовижних ящірок – сцинка, фельзуму, леопардового та смугастого геконів, токі, хамелеона, агам, капського та нільського варанів. Захвачує подих при погляді на гігантських павуків-птахоїдів, особливо вражає найбільший на планеті павук – Голіаф Theraphosa blondi. У «Чудному Зоопарку» є також тваринки, яких не існує в дикій природі, це штучно виведений вид – африканські карликові їжачки на ім’я Маруся і Нафаня. Привертають увагу такі незвичні тварини, як чілійські білочки дегу, байбак, поссуми. Дітлахи із захопленням спостерігають за найстарішою жителькою виставки – 60-річною шпороносною черепахою Наталкою. Крім неї в експозиції представлені інші черепахи – водні та сухопутні, хижі і травоїдні. Це ще не повний перелік мешканців «Чудного Зоопарку». Відтак, подивитись є на що.

Власники колекції ретельно стежать за утриманням підопічних. У кожного з них індивідуальний мікроклімат та збалансований раціон, а умови існування тварин максимально наближені до натуральних. Саме тому звірята добре себе почувають та охоче ідуть на контакт з відвідувачами.

Відвідини «Чудного Зоопарку» – це безумовно спалах яскравих емоцій для наймолодших споглядачів. Дорослі реагують більш спокійно, проте від позитивних вражень не відхрещуються.

Примітно, що в експозиції немає отруйних екземплярів. Такою є одна з принципових позицій організаторів. Наряду із цим на підтримку тендітного зв’язку із природою власники колекції максимально залучають дітей до контактного спілкування з тваринами.

Унікальна виставка розмістилася у ТРЦ «METROPOLITAN» (вул.Гоголя, 38) на 4 поверсі. Саме там до 15 лютого усіх бажаючих чекають на знайомство мешканці «Чудного Зоопарку».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Виставка
Оголошення
live comments feed...