• Головна
  • Для людей із обмеженими фізичними можливостями влаштували екскурсію до Полтавського міського дендропарку
14:44, 17 серпня 2011 р.

Для людей із обмеженими фізичними можливостями влаштували екскурсію до Полтавського міського дендропарку

Цей захід, що був організований Полтавським міськвиконком спільно з полтавськими організаціями інвалідів, проводився у рамках акції «Дендропарк облаштуємо разом». Секретар міської ради Оксана Деркач вручила учасникам екскурсії свідоцтва про відвідування парку та приєдналася до жвавого спілкування.

— Екскурсія дендропарком — це здійснення моєї давньої мрії, адже хоч я і корінна полтавка, жодного разу тут не була, — ділилася враженнями Ірина Тіріна. — Ми просили про таку екскурсію нашого міського голову Олександра Мамая ще навесні, тому, як тільки з’явилася така можливість, нам організували автобус із низькою посадкою.
Для 19-річної Марії Солов’єнко, яка через дорожньо-транспортну пригоду, що сталася 9 місяців тому, опинилася в інвалідному візку, екскурсія до дендропарку також виявилася своєрідним відкриттям.

— Для мене це чудова можливість пізнати для себе щось нове, — говорить вона. — У будь-якому разі — це рух, а рух, як відомо, — це життя.

Учасники акції, користуючись нагодою, висловили представникам влади свої побажання щодо поліпшення умов життя людей з обмеженими фізичними можливостями в нашому місті. Головною проблемою, яка потребує нагального розв'язання, на їхню думку, є побудова зручних пандусів у громадських місцях. Адже більшість магазинів, під’їзд до центральної частини міста та до парків не облаштовані спеціальними доріжками для інвалідів.

Проблема виникає і при пересуванні вулицями, де бордюри заввишки 30 сантиметрів створюють перешкоди для руху на візках. Хоча в місті й функціонують кілька спеціальних таксі та автобусів із низькою посадкою, що пристосовані для потреб інвалідів, їх все одно не вистачає.

Оголошення
live comments feed...