• Головна
  • Анатолій Кукоба продовжує залишатися еталоном мера Полтави
Погляд у історію
08:48, 17 січня 2015 р.

Анатолій Кукоба продовжує залишатися еталоном мера Полтави

Погляд у історію

Чотири роки тому перестало битися серце екс-мера обласного центру, однак його авторитет серед громадян нікуди не зник.

Час, як і наше з вами життя, крокує ніби то й непомітно, однак впевнено вперед. Здається лише нещодавно людина пішла до школи, здобула освіту, а вже сьогодні вона має славу та визнання. Але проходить певний проміжок часу - і все це забувається, однак людина назавжди залишається у історії. Дехто назавжди там залишається у забутті , а декого, навпаки, згадують через багато років після смерті.

З часу життя у Незалежній Україні Полтава мала трьох голів міста - Анатолія Кукобу, Андрія Матковського та Олександра Мамая.

Наш сайт провів серед користувачів соцмереж опитування, головною метою якого було визначення кращого мера Полтави за останні 24 роки.

У підсумку впевнену перемогу здобула людина, яка найдовше з усіх перебувала на своїй посаді (1990-2006 роки) -  Анатолій Тихонович Кукоба. За нього проголосувало майже 88% респондентів.

Як поглянути у історію, що за час правління покійного пана Кукоби у місті збудували нові підземні переходи (найвідоміший з них - «Злато місто»). Окрім цього зведений храм Віри, Надії та Любові, відтворений Свято-Успенський кафедральний собор, встановлений пам’ятник Марусі Чурай.

За правління першого у новітній історії мера Полтава багато разів виборювала звання одного з кращих міст країни, отримала Державну премію  України в галузі архітектури за комплексну реконструкцію. 

17 січня 2011 року Анатолій Кукоба помер у Полтаві.

У опитуванні взяли участь 2925 респондентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мер #Полтава #Анатолій Кукоба
Оголошення
live comments feed...