• Головна
  • Провідні українські ЗМІ можуть опинитися у російському «чорному списку»
15:43, 14 січня 2015 р.

Провідні українські ЗМІ можуть опинитися у російському «чорному списку»

Або $2 мільйони та вибачення, або бан.

Гоніння на українців у Росії продовжуються. Керівник російського відділення Червоного Хреста подає в російський суд на 17-ть українських виданнь, вимагає їхнього блокування й компенсації в 170 млн. рублів (понад 2,6 млн. доларів)  моральної шкоди.

Організація просить визнати деякі відомості, опубліковані у наших ЗМІ, такими, що не відповідають дійсності, зобов'язати відповідачів вилучити зазначені матеріали. Він також вимагає зобов'язати видання опублікувати спростування.

Як повідомляє «Українська правда», Червоний Хрест також вимагає стягнути з відповідачів солідарно судові витрати в сумі 290.300 руб, стягнути з відповідачів солідарно в рахунок відшкодування моральної шкоди на користь позивача 170 мільйонів рублів.

Також «добрі люди» прохають Роскомнагляд блокувати або обмежити доступ до Інтернет-ресурсів до видалення опублікованих матеріалів і опублікування спростування, оскільки вони "ганьблять честь і гідність і підривають репутацію Голови МКК, МНС і президента Росії й безупинно наносять їм моральної шкоди й матеріального збитку".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бан
Оголошення
live comments feed...