• Головна
  • Полтавську міліцію готують до «хвилі» фанів на Євро-2012
09:30, 17 серпня 2011 р.

Полтавську міліцію готують до «хвилі» фанів на Євро-2012

Правоохоронці області готуються до охорони правопорядку під час Чемпіонату Європи з футболу 2012 року

Зважаючи на досвід інших країн, футбольні фани нерідко висловлюють своє невдоволення результатами гри «мовою» масових порушень громадського порядку. Тому на військовому аеродромі Полтави відбулися планові командно-штабні і тактико-спеціальні навчання зведених загонів органів і підрозділів міліції Полтавщини з припинення групових порушень громадського порядку та масових заворушень під умовною назвою «Хвиля».

В оцінюванні якісного рівня виконання тактичних завдань взяв участь куратор області від Міністерства внутрішніх справ України — перший заступник начальника департаменту профілактики МВС України полковник міліції Володимир Салімський.

В межах планових навчань комісія на чолі з представником Міністерства проінспектувала рівень тактико-спеціальної і вогневої підготовки особового складу Полтавської області.

Загалом такі навчання проводяться систематично. Однак в очікуванні найважливішої в Україні футбольної події світового рівня вони набули особливого значення.

Аби не допустити можливості виникнення масових заворушень чи своєчасно вжити заходи щодо їх локалізації та усунення, до початку Чемпіонату Європи з футболу 2012 року особовий склад міліції має бути у повній готовності до захисту прав і свобод краян і гостей України.

Оголошення
live comments feed...