• Головна
  • Громадський рух «ЗЛАМ стереотипів» проанонсував власну діяльність в 2015 році
16:01, 12 січня 2015 р.

Громадський рух «ЗЛАМ стереотипів» проанонсував власну діяльність в 2015 році

ЗЛАМ стереотипів збирається займатися не тільки допомогою українським військовим, але й своїми старими просвітницькими проектами. Крім того, активісти «ЗЛАМу» шукають небайдужих волонтерів.

Наводимо звернення громадського руху.

Офіційне звернення руху «ЗЛАМ стереотипів» до Кожного!

Коли прийшла війна, ми зупинили більшість наших «цивільних» проектів, які запустили одразу після Майдану. Частина наших хлопців відправилась на Схід і досі там залишається. Інші активісти організували декілька десятків акцій, спрямованих на збір коштів для бійців, які передавались Полтавському Батальйону Небайдужих та розповсюдженню інформації про потреби фронту. Протягом цих місяців ми робили окремі акції, які, на нашу думку, були найважливішими, зокрема кампанія по «Чесні вибори 2014» та вуличні музеї. Але головним спрямуванням була, і буде до кінця війни, допомога фронту.

Але чим далі затягується війна, тим напруженішою стає ситуація у нашому суспільстві. Поки бійці тримають лінію фронту, у тилу вилазять старі упирі та перевертні нової влади. Плюндруються вже до неможливого рівня ідеї, що закладались у ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННІ ВЛАДИ. Втрачають совість старі-нові чиновники.

Тож, ми залишаємо за нашою діяльністю основним пріорітетом допомогу бійцям та первентивні дії стосовно появи рашистів у Полтаві. Але все ж перезапускаємо більшість «заморожених» проектів для того, щоб контролювати владу, розвивати вільний інофрмаційний простір і будувати громадянське суспільство.

Перед останнім відїздом на військову службу після лікування, засновник нашого руху Олекса Коба скликав нараду головного активу, де були розроблені основні проектні напрямки на 2015 рік.

А саме (крім допомоги фронту):

- моніторингова діяльність влади та проблем Полтави, налагодження діалогу між владою і громадою у контексті вирішення питань та запровадження ініціатив, звіту депутатів;

- громадська освіта - запровадження цілого спектру акцій та ініціатив для обміну знаннями між людьми та просвітництвом;

- розвиток вільного інформаційного простору - діяльність нашого незалежного телебачення Eney.TV

Ми будемо розкривати зміст і деталі цих проектів поступово, але вже зараз звертаємось до кожного, хто на голому ентузіазмі (як ми) готовий вкладати частку свого безцінного часу для того, щоб змінити це суспільство.

Нам потрібні критичномислячі, вільні від заангажованих передач телебаченням голови.

Нашому ПОЗАПАРТІЙНОМУ руху потрібні дизайнери, ІТ розробники, журналісти, волонтери, оператори, монтажери та просто усі бажаючі, бо у ході праці ви зможете навчитися новому.

Чекаємо твій лист з коротким описом про себе та того, що ти б хотів змінити у нинішньому суспільстві.

Відписуй на пошту [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#злам стереотипов #звернення
Оголошення
live comments feed...