• Головна
  • На Полтавщині міліціонери просять захисту
12:40, 12 жовтня 2009 р.

На Полтавщині міліціонери просять захисту

“Незахищений працівник міліції ніколи не захистить іншу людину,” – заявив Анатолій Оніщук, голова профспілки атестованих працівників міліції України на останній нараді на базі Головного управління МВС України в Полтавській області. У зібранні взяли участь представники кадрового апарату міськрайорганів області. Саме на них була покладена місія відновити роботу профспілок атестованих працівників міліції на місцях, оскільки формально профспілка затверджена та має місце в органах внутрішніх справ, але реально до цього часу вона не працювала.

Роль профспілки у сучасному житті правоохоронця є надзвичайно важлива, говорилося на нараді, оскільки практика показала той факт, що сучасний міліціонер поступово стає позбавленим більшості тих прав, якими був наділений державою раніше. Мова йде про достойний соціальний захист, що включає у себе, в першу чергу, належну заробітну плату, право на безкоштовний проїзд у громадському транспорту, пільги при сплаті комунальних послуг, право на безоплатне отримання житла, гідне медичне забезпечення тощо. А також, не менш важливий, правовий захист, що включає в себе захист прав працівника міліції у суді чи в іншій інстанції, де виникає питання щодо правомірності дій міліціонера у тій чи іншій ситуації. Всі ці аспекти є одними з найважливіших складових у житті кожного міліціонера, оскільки їхній соціальний та правовий захист має діяти реально, а не просто бути викладеним на папері. Впродовж наради Анатолій Семенович роз'яснив кадровикам Полтавщини основну суть, причини, загальну мету та механізм відновлення роботи профспілки. По завершенню колегіального обговорення основних моментів, що цікавили учасників наради, було прийнято рішення до кінця жовтня підготувати всі необхідні документи задля ефективного втілення у життя поставлених цілей.

Тож, таке зібрання на базі ГУМВС стало першим поштовхом до відновлення роботи профспілки атестованих працівників міліції. “Профспілку чують, на неї звертають увагу, її проблеми звучать на рівні вищих ешелонах влади держави, а тому така організація обов'язково має діяти і на Полтавщині”, - зауважив насамкінець Анатолій Оніщук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...