• Головна
  • ПНТУ звинуватив архітекторів-вигнанців у смерті викладача?
13:12, 2 січня 2015 р.

ПНТУ звинуватив архітекторів-вигнанців у смерті викладача?

Протистояння "університет проти звільнених викладачів" перейшло у нову стадію.

У Полтавському технічному університеті імені Юрія Кондратюка продовжується протистояння між деякими викладачами-архітекторами та керівництвом вишу через скандальні події у факультеті.

Нагадуємо, що керівництво вишу "вказала на двері" відразу 12 викладачам факультету, а ректор звинуватив у проведенні мітингу, який пройшов на підтримку викладачів, студентів педагогічного університету.

Однак на цьому ситуація навіть не думає зупинятися.

30 грудня перестало битися серце доцента кафедри дизайну архітектурного середовища архітектурного факультету ПНТУ Юрія Петрука.

На жаль, смерть відомої у місті людини (з 1991 року Юрій Петрук працював головним архітектором Полтави - прим. автора) стала розмінною монетою для однієї зі сторін цього протистояння, яка фактично звинуватила у смерті архітектора звільнених викладачів вишу.

- Тривала психологічна напруга на постійна дезінформація з боку окремих осіб факультету (Тарасенка О.К. , Белявскої О.Ю.,  Арояна А.С. , Келим-Золотайка С.О., Герасименка М.С. , Мікеладзе Н.Г.), які позиціонують себе як борці за "справедливість", визнають правоту тільки власної думки, вдаються до принижень, прямими погрозами та образами здійснюють тиск на своїх колег, не могла для нього прийти безслідно, - йдеться у некролозі, підписаному Профспілковим комітетом науково-педагогічних працівників вишу.

Фото

Фото

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПНТУ
Оголошення
live comments feed...