• Головна
  • Студрада ПНТУ проігнорувала запрошення студентів-архітекторів і не довела факти, які поширила в ЗМІ
08:32, 30 грудня 2014 р.

Студрада ПНТУ проігнорувала запрошення студентів-архітекторів і не довела факти, які поширила в ЗМІ

29 грудня о 12:00 в ауд. 307 архітектурного факультету мала відбутися зустріч представників студради ПНТУ і студентів-архітекторів. Проте студрада на неї просто не прийшла.

Нагадаємо, що 26 грудня студрада ПНТУ розмістила рекламну публікацію (вартість якої 600 грн) на одному з інтернет-видань Полтави. У ній вони показали 7 протестуючих з мітингу 24 грудня 2014 року, які не були студентами ПНТУ. Текст цієї публікації викликав обурення у студентів-архітекторів.

27 грудня студенти поширили звернення до студради ПНТУ. У ньому архітектори призначили час і місце зустрічі та хотіли почути пояснення фактів, які навели «студрадівці» у своїй публікації.

На зустріч запросили і представників ЗМІ.

Але студрада у відповідь вирішила змінити місце зустрічі – аудиторію 214Л у основному приміщенні ПНТУ.

Зрештою, архітектори, які чекали студраду у себе в корпусі, не побачили її. Представники органу, який підписався під рекламною публікацією проти мітингу 24 грудня 2014 року не прийшов пояснити і довести факти, описані в статті.

Зокрема у студентів були питання до цих речень:

 «жоден студент, окрім декількох представників кафедри образотворчого мистецтва, не приєднався до проведення незрозумілих „акцій протесту“ ні у листопаді ні у грудні»

«скільки коштує хвилина ефіру та скільки і ким заплачено за підрив авторитету найкращого ВНЗ Полтавщини»

«За якого дива студенти інших вишів, без найменшого розуміння ситуації долучаються до подібних акцій та радісно скандують образи на адресу поважних людей?»

«До студентського парламенту неодноразово зверталися студенти архітектурного факультету, яких примушували до участі у мітингах.» (Хто конкретно і коли звертався)

«...зриву нормальної роботи будь-якої установи тільки підкреслює замовний характер дійства, головне — знайти трошки більше десяти невдоволених, виставити їх уперед, і готовий „протест“, а якщо його зняти на телебачення, то й заробити непогані гроші.»

«За останніми подіями чітко видно, що спаплюження іміджу нашого університету — запланована акція»

«люди зображені тут „відробляють“ отримані гроші, або розважаються.»

Архітектори обіцяли, що у випадку, якщо студрада проігнорує їх питання, то подадуть колективний позов до суду «за розповсюдження завідомо неправдивої інформації» відповідно до чинного законодавства України.

Нагадаємо, що нардеп Юрій Бублик уже подав депутатське звернення до Генпрокуратури і Міносвіти стосовно скарг на ректора технічного університету Володимира Онищенка.

Андрій Макаренко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПНТУ
Оголошення
live comments feed...