• Головна
  • Студенти ПНПУ цікавляться у ректора ПНТУ, який «педагогічний університет» він мав на увазі
18:12, 25 грудня 2014 р.

Студенти ПНПУ цікавляться у ректора ПНТУ, який «педагогічний університет» він мав на увазі

24 грудня у Полтаві пройшов мітинг проти керівництва ПНТУ, зокрема проти ректора цього закладу Володимира Онищенка.

Захід отримав значний розголос. Кореспондент «5 каналу» Олена Орлова зателефонувала ректору ПНТУ за коментарем стосовно мітингу. Але Володимир Онищенко заявив, що  «це педагогічний університет і наших студентів там не було взагалі… не можу я прокоментувати проплачені акції».

Така заява на всеукраїнському телеканалі викликала обурення студентів і викладачів ПНПУ ім. В.Г. Короленка, єдиного педагогічного університету в Полтаві.

Сьогодні, 25 грудня, вони надіслали ректору ПНТУ листа.

gsc,vf

gsc,vf

Представник студради ПНПУ, учасник НМО «Magnum Opus» Андрій Коновалов, який був на мітингу 24 грудня, говорить про все це так:

–     Я прийшов учора, щоб підтримати моїх знайомих, яких звільнили, – Святослава Келим-Золотайка і Нато Мікеладзе. Знаю цих людей як прекрасних художників та організаторів в Полтаві. І немає значення, в якому закладі я навчаюся – це моя громадська позиція і я буду її відстоювати, – коментує «маґнумець».

Студенти і викладачі ПНПУ чекають пояснення від Володимира Онищенка. Може він мав на увазі якийсь полтавський педагогічний університет, про який ми не знаємо?

Андрій Макаренко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПНПУ #ПДПУ #Оніщенко
Оголошення
live comments feed...