• Головна
  • Як полтавські пластуни день Святого Миколая відзначали
17:34, 23 грудня 2014 р.

Як полтавські пластуни день Святого Миколая відзначали

У суботу 20 грудня полтавський осередок Пласту – Національної Скаутської Організації України провів зустріч пластунів (скаутів) присвячену дню Святого Миколая. На заході, що проводився у Полтавському краєзнавчому музеї, була присутня молодь з Полтави, Ковалівки і Тахтаулово.

Загалом присутніх було більше 30 чоловік, також на святі були присутні і батьки пластунів-новаків (найменших пластунів), яким було урочисто пов’язано жовті скаутські хустки для наймолодших.

Відкріття святкової зустрічі розпочалося з веселої гри на знайомство між всіми присутніми. Потім також були ігри, співи та інші розваги, що затягнули у свій вир не лише дітей, а й дорослих.

Урочистим став момент пов’язування хусток новоспеченим пластунам, які тільки-но склали пластову обіцянку. Новакам з Ковалівки було пов’язано жовті, а  юнакам з Тахтаулово – малинові хустки.

Урочисте закриття заходу завершилося роздачею мандарин і солодощів «від Святого Миколая» всім, хто був на заході.

Останніми сюрпризами дня стали: для новаків – природознавча екскурсія по музею, а для юнаків – екскурсія по скарбничці, де зберігається стародавня зброя і скарби, знайдені в Полтавській області.

Діти-пластуни та їхні батьки висловлюють особливу вдячність народному депутату України Юрію Бублику (ВО «Свобода») за солодощі і мандарини, ковалівському сільському голові Олександру Бублику – за наданий транспорт, а також керівництву Полтавського краєзнавчого музею – за надане приміщення для проведення заходу та екскурсії. На переконання організаторів заходу всі згадані благодійники допомогли дітям стати ще трохи кращими, що і є однією з цілей Пласту.

Прес-служба Полтавської округи Пласту – Національної Скаутської Організації України.

Як полтавські пластуни день Святого Миколая відзначали (фото) - фото 1
Як полтавські пластуни день Святого Миколая відзначали (фото) - фото 2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пластуны #Полтава
Оголошення
live comments feed...