• Головна
  • У Полтаві відбудеться благодійний аукціон
11:08, 10 серпня 2011 р.

У Полтаві відбудеться благодійний аукціон

26 серпня о 17 годині у приміщенні обласної дитячої лікарні відбудеться благодійний аукціон. Як пояснили у закладі, мета заходу — зібрати кошти на сучасне офтальмологічне обладнання для відділення інтенсивного виходжування та реабілітації новонароджених. У цьому відділенні за два роки допомогли народитися й вижити більше двомстам немовлятам з критично малою вагою.

Недоношені дітки народжуються дуже слабкими з деякими недостатньо зрілими органами. Найчастіше ураженими бувають очі, а тому, аби зупинити розвиток небезпечної хвороби — ретинопатії, що позбавляє зору й перетворює дитину на інваліда, — необхідне лікування за допомогою монокулярного офтальмоскопа.

— Найближче місто, де хворобу можна діагностувати, — Харків чи Київ, — розповіла завідувач відділення Юлія Гончарова, — та не завжди дитину можна транспортувати у перші години. Щоб дитина не втратила зір, дуже важливі перші дні лікування. У нас, на жаль, наразі старе обладнання.

Бінокулярний офтальмоскоп коштує 40 тисяч гривень. Окрім ретинопатії за його допомогою можна визначити й інші вади. Тож батьки нинішніх малюків й усі полтавці, котрі вже відчули проблеми недоношених діток, вирішили звернутися до усіх небайдужих й влаштувати благодійний аукціон. Захід, сподіваються організатори, дозволить зібрати необхідну суму і на офтальмоскоп, й на інше обладнання для операційної.

— На аукціоні реалізовуватимуться одяг для дітей, книги, сувеніри, створені руками наших громадян. Приємно, що серед благодійників є й представники духовенства, — наголосила головний лікар дитячої лікарні Наталія Кінаш.

Оголошення
live comments feed...