• Головна
  • Технічний університет Полтави звільняє невгодних викладачів?
15:01, 20 грудня 2014 р.

Технічний університет Полтави звільняє невгодних викладачів?

Архітектурний факультет зустріне Новий 2015 рік без 12 викладачів.

Як ми вже раніше повідомляли, серед викладацького та студентського складу кафедри образотворчого та прикладного мистецтва Полтавського національного технічного університету раніше активно поширювали чутки про ліквідацію кафедри.

Виявляється, не дуже добрі справи у всього архітектурного факультету, до якого належить вказана кафедра.

- З нашого факультету звільняють 12 викладачів, з якими були підписані заяви на початку семестру тільки до 27 грудня. Особисто мене звільняють через мою громадянську позицію, підтримку Артура Арояна та відкриту незгоду з його звільненням, - розповідає на своїй сторінці у мережі Вконтакте викладач Нато Мікеладзе.

За її словами, Богдан Коробко (перший проректор – проректор з науково-педагогічної роботи - прим. автора) відмовляється підписувати заяви на подовження дії трудового договору по незрозумілим причинам.

- Ставка на мене є , навантаження також. В чому ж проблема ? До речі, зі стипендії зрізали двох найкращих студентів - художників. З тих самих причин, - продовжує Нато Мікеладзе.

P.S. Наш сайт не буде зі впевненістю стверджувати, хто в цій ситуація правий, а хто ні, але факт залишається фактом - подібні скандали розвалюють (якщо не сказати більше) імідж одного з найкращих вишів регіону, який створювався кропіткою працею десятиліттями. 

Зйомка на весь екран 20.12.2014 142559.bmp

Зйомка на весь екран 20.12.2014 142559.bmp

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пнту
Оголошення
live comments feed...