• Головна
  • Литовські чиновники відвідали Полтаву для співпраці у допомозі постраждалим в АТО бійцям
16:12, 18 грудня 2014 р.

Литовські чиновники відвідали Полтаву для співпраці у допомозі постраждалим в АТО бійцям

18 грудня делегація Міністерств іноземних справ та охорони здоров’я Литовської Республіки відвідала Полтаву з робочим візитом.

Найголовніше питання, яке розглядалося на кожній із запланованих зустрічей – надання психологічної реабілітації людей, які постраждали від військових подій на сході – бійцям, полоненим, біженцям та їх дітям. Керівництво Литовської Республіки (разом з Президентом Далею Грібаускайте) з великою підтримкою відноситься до України і готове ділитися медичним досвідом та спеціалістами у цій сфері.

Литовську сторону представляли: Арвідас Скрупскас – керівник групи, радник Міністра охорони здоров’я Республіки Литва; Лілія Жінієне – представник Департаменту розвитку Міністерства закордонних справ, завідувачка відділом  двостороннього співробітництва; Здислав Скварціані – чиновник Міністерства охорони здоров’я Республіки Литва; Гінтаутас Беркевічюс – полковник-лейтенант Міністерства охорони краю, старший лікар армії Республіки Литва.

Делегація спочатку зустрілася з в.о. губернатора Полтавської ОДА Олегом Пруглом і в.о. голови Полтавської облради Володимиром Марченком. Потім литовці побували у військовому госпіталі та поліклініці УМВС, де поспілкувалися з пораненими учасниками АТО. Звідти делегація вирушила до Свято-Успенського собору, в якому зустрілася з волонтерами Полтавського Батальйону Небайдужих та Владикою Федором.

Це не перший візит представників Литовської Республіки до Полтави за останні два місяці. Так, в середині листопаду до нашого міста приїздили три декани Вільнюського колегіуму, одного з кращих навчальних закладів цієї країни. А наприкінці листопаду до представників УМВС приїздив Алвидас Шакочюс, старший радник Генерального комісара Департаменту поліції Міністерства Внутрішніх справ Литви.

Наприкінці візиту Арвідас Скрупскас та Гінтаутас Беркевічюс стали гостями телестудії ОДТРК «Лтава», де запевнили, що співпраця Литви і України – довгострокова перспектива. Але за умови, що обидві сторони будуть виявляти бажання співпрацювати.

Роман Повзик 

Литовські чиновники відвідали Полтаву для співпраці у допомозі постраждалим в АТО бійцям (фото) - фото 1
Литовські чиновники відвідали Полтаву для співпраці у допомозі постраждалим в АТО бійцям (фото) - фото 2
Литовські чиновники відвідали Полтаву для співпраці у допомозі постраждалим в АТО бійцям (фото) - фото 3
Литовські чиновники відвідали Полтаву для співпраці у допомозі постраждалим в АТО бійцям (фото) - фото 4
Литовські чиновники відвідали Полтаву для співпраці у допомозі постраждалим в АТО бійцям (фото) - фото 5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Литва #Полтава #бойцы АТО
Оголошення
live comments feed...