• Головна
  • Громада перевірила на профпридатність начальника управління інформації Полтавської ОДА (ФОТО)
13:57, 18 грудня 2014 р.

Громада перевірила на профпридатність начальника управління інформації Полтавської ОДА (ФОТО)

У представників Майдану виникло багато питань до Артема Чубенка.

Сьогодні у одному із залів засідань облдержадміністрації пройшла досить цікава та неординарна зустріч. Представники «Громадського Майдану Полтавщини» закидали начальнику управління інформації ОДА Артему Чубенку непрофесійність на своїй посаді, а тепер вони вирішили зустрітися та поставити всі крапки над «і».

- Конкурс на заміщення посади не був відкритим. Інформацію про нього розмістили лише у газеті «Село Полтавське», тому про цей конкурс практично ніхто не знав. Окрім цього згідно інформації, якою ми володіємо, під час відповідного іспиту відповіді пану Чубенку диктувалися по телефону, - говорить Володимир Дащенко.

На зустріч з посадовцем пройшло близько двох десятків полтавців, які мали велику кількість запитань до теперішнього начальника управління, який по-черзі відповідав на них після завершення своєї доповіді (вона тривала більше 20-ти хвилин – прим. автора).

Значну їхню кількість складали питання стосовно відповідності здобутої представником влади освіти займаної ним посади, однак вистачало й інших гострих питань. Лунали навіть пропозиції організувати новий конкурс на заміщення посади, щоправда далі простих розмов вони не дійшли.

Громада перевірила на профпридатність начальника управління інформації Полтавської ОДА (ФОТО), фото-1

- Так, у мене немає освіти у сфері державного управління, однак я її можу отримати пропрацювавши певний час на свій посаді та подавши відповідні документи, - зізнався Артем Чубенко.

Більше фотографій із зустрічі посадовця з громадою міста Ви можете переглянути у галереї нашого сайту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чубенко #ОДА
Оголошення
live comments feed...