![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
11:46, 17 грудня 2014 р.
Прокуратура Полтави завела справу проти службовців міської ради
Липневе рішення окружного адміністративного суду так і не було виконано.
Як повідомили у Прокуратурі Полтавської області, зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 382 КК України (умисне невиконання рішення суду, що набрало законної сили, службовими особами). В ньому йдеться про невиконання рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 9 липня 2014 року службовими особами міської ради обласного центру.
За інформацією працівників прокуратури, ще у липні постановою окружного адміністративного суду було задоволено адміністративний позов прокуратури Полтави, пред’явлений до міської ради. Судом зобов’язано усунути порушення вимог законодавства України шляхом прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Полтави житлового будинку по вулиці Алмазній, 4.
До цього часу цього зроблено не було.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...