• Головна
  • Містяни дізналися про зв’язок Великого Кобзаря з Полтавою
15:52, 16 грудня 2014 р.

Містяни дізналися про зв’язок Великого Кобзаря з Полтавою

14 грудня в рамках проекту «Таємнича Полтава» пройшла тематична екскурсія «Тарас Шевченко на Івановій горі», приурочена до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Великий Кобзар в період «трьох літ» відвідував Полтаву. Про його перебування в нашому місті та вплив Полтави на творчість поета розповіли співробітники музею Івана Котляревського.

Як і попередня екскурсія в музей Панаса Мирного, екскурсія в музей Івана Котляревського зібрала 80 учасників. Садиба Івана Котляревського - типове українське помешкання XVIII — поч. XIX століть. Будівля містить п’ять покоїв: робочий кабінет письменника, вітальню, опочивальню, світлицю та кухню. Помешкання зовсім невеличке, тому учасники розподілилися на чотири підгрупи. Кожна екскурсія тривала більше години і  проходила як у музеї-садибі так і надворі на Івановій Горі.

Учасники залишилися задоволені пізнавальною тематичною екскурсією,а керівник проекту «Таємнича Полтава» Ольга Влох рада, що кожного разу до проекту долучаються нові полтавці.

-          Я переконана, що кожен свідомий полтавець уже був у цьому музеї. Тому надзвичайно приємно, що ми зібрали так багато однодумців на тематичну екскурсію. Дуже дякуємо співробітникам музею Івана Котляревського за таку змістовну розповідь. Завжди цікаво разом відкривати нові сторінки історії рідного міста. У наступному році ми плануємо ще багато нових екскурсій та збираємося повторити найпопулярніші маршрути проекту. Наступним буде похід в музей Володимира Короленка.

Екскурсія коштувала 5 гривень для дітей і 2 гривні, для дорослих, які разом з проектом «Таємнича Полтава» були у музеї Панаса Мирного у листопаді та скористалися акційною пропозицією «Два музеї по ціні одного». Такий бюджетний варіант змістовного дозвілля в Полтаві пропонує лише проект «Таємнича Полтава», який збирає однодумців кожного місяця і завжди радий новим учасникам. Деталі – за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#музей #Шевченко #Таємнича Полтава
Оголошення
live comments feed...