![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
11:35, 16 грудня 2014 р.
Антимонопольний комітет розпочав справу щодо власників електромереж-монополістів Полтавщини
Вже порушена перша справа.
Як повідомили у Адміністративній колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, порушено справу проти ТОВ «Енергобуд СМ» та ФОП Морозової С.А. за ознаками зловживання монопольним становищем на ринку передачі електроенергії в межах власних діючих мереж.
За словами представників слідства, вказана організація та підприємець стягували із споживачів (користувачів) окрему плату за оренду електролічильників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:14, 18 липня
18:14, 13 липня
2
10:00, 25 липня
4
10:33, 19 липня
live comments feed...