• Головна
  • У Полтавській області звільнять 350 засуджених
13:00, 5 серпня 2011 р.

У Полтавській області звільнять 350 засуджених

У Полтавській області з місць позбавлення волі звільнять 88 чоловік та 277 будуть звільнені від покарання у вигляді виправних та громадських робіт

Про це повідомили під час наради в управлінні Держдепартаменту з питань виконання покарань у Полтавській області. Звільнятимуть засуджених згідно з законом «Про амністію», що набув чинності 28 липня поточного року. Він стосується неповнолітніх, вагітних, літніх людей та інвалідів.

Заступник начальника управління Олександр Дем’яненко зазначив, що проведення амністії не ускладнить криміногенну ситуацію, про це свідчить досвід попередніх років. Але важливо забезпечити реалізацію щодо звільнених заходів соціального патронажу. Мається на увазі, зокрема, трудове та побутове влаштування, передача неповнолітніх засуджених під нагляд батьків або встановлення над ними опіки чи піклування. Крім того, необхідно буде забезпечити надання хворим на туберкульоз, рак або СНІД медичної допомоги, повідомила начальник сектору по роботі з особовим складом Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька.

Оголошення
live comments feed...