• Головна
  • У Полтаві вперше відбудеться поєдинок світового рівня (ФОТО)
09:00, 5 серпня 2011 р.

У Полтаві вперше відбудеться поєдинок світового рівня (ФОТО)

У Полтаві вперше відбудеться поєдинок світового рівня – турнір на кубок Президента України з єдиноборств. Змагання стартують в обласному центрі 3 вересня.

Організаційні питання щодо проведення турніру обговорили сьогодні на нараді у заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка.

За титул Чемпіона Світу з Муей Тай за версією WKF у ваговій категорії 64,5 кг змагатимуться чемпіон Світу з кікбоксінгу серед професіоналів Роман Маїлов з Полтави та Mohammed El-Mir - чемпіон Данії за версіями ISKA, WKN, WMC, WBC.

Бій за титул інтерконтинентального Чемпіона серед професіоналів з К-1 (81 кг) проведуть призер Чемпіонату Світу з кікбоксингу WPKA Юрій Шеремет з Полтави та чемпіон Європи серед професіоналів К-1 WFCA Тоmas Senkyr з Словакії.

У поєдинках зустрінуться чемпіон Європи з Муей Тай серед юніорів Алім Набієв з Полтави та чемпіон Світу з Муей Тай серед юніорів Кіріл Марченко з Білорусі, чемпіон Світу з кікбоксингу WPKA серед юніорів Ашот Хачатурян з Полтави та чемпіон Світу з кікбоксингу WPKA серед юніорів львів'янин Іван Хащивський.

Оголошення
live comments feed...