• Головна
  • Полтавську молодь запрошують досліджувати проблеми міста
16:45, 11 грудня 2014 р.

Полтавську молодь запрошують досліджувати проблеми міста

«Інститут Аналітики та Адвокації» започатковує проект «Інститут громадської думки» і запрошує молодь до участі у ньому.

Мета проекту — з’ясувати актуальні для полтавців проблеми шляхом соціологічних досліджень.

Участь громади у прийнятті соціально-значущих рішень — необхідна умова для конструктивного діалогу між владою та громадянами. Для цього потрібно з’ясувати актуальні питання, важливі для більшості. Найбільш ефективний інструмент для цього — дослідження громадської думки.

Проект буде мати декілька напрямків. По-перше, його учасники будуть досліджувати думку населення щодо подій та явищ, які відбуваються у різноманітних сферах суспільного життя у межах міста, країни і світу в цілому. По-друге, за результатами досліджень будуть визначатися нагальні потреби громадськості.

Крім того, одним із напрямків проекту – з’ясувати думки громадян з приводу прийнятих владою рішень, дослідження настроїв суспільства стосовно її роботи. За отриманими результатами експерти будуть аналізувати проблеми міста і надавати рекомендації для їх ефективного подолання. Це дозволить державним органам оперативно реагувати на свої недопрацювання.

Для того, щоб прийняти участь в проекті, потрібно надіслати резюме та мотиваційний лист до 16.12.2014 року включно на електронну адресу: [email protected].

Безымянный-1

Безымянный-1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#социология #Полтавщина
Оголошення
live comments feed...