![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
12:53, 11 грудня 2014 р.
Голова обласної ради Полтавщини повернувся до Полтави
У Петра Ворони десятиденна відпустка.
Із зони АТО в десятиденну відпустку приїхав голова Полтавської обласної ради Петро Ворона.
Вже сьогодні керівник області взяв участь у роботі засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.
Незважаючи на велику кількість роботи, пан Ворона знайшов час зустрітися із журналістами та розповісти про стан справ у зоні АТО.
- Хлопці здебільшого забезпечені теплим одягом, за що дякуємо волонтерам. Також придбали одяг і за свої кошти. Ми їздимо на броні, на танках. Звичайно, потрібно, щоб були тепло вдягнені. Кінець війни видно. З боку російських сил, а проти нас воювали бурятські підрозділи, велике сум’яття. Ні Путін, ніхто не думав, що вчителі, слюсарі, механіки, інженери, звичайні люди об’єднаються й виступлять проти зовнішньо ворога, - розповів керівник області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
14:50, 22 липня
16
live comments feed...