• Головна
  • Полтавки біля фонтану годуватимуть малюків грудним молоком
17:00, 4 серпня 2011 р.

Полтавки біля фонтану годуватимуть малюків грудним молоком

Полтава у суботу вперше долучиться до всесвітньої акції по одночасному грудному вигодовуванню. Як розповіла Новинам Полтавщини ініціатор цього заходу в нашому місті Юлія Ковалевич, мами, які відкрили для себе природне грудне вигодовування хочуть розповісти іншим про його вплив на здоров’я та розвиток дитини.

Полтавські матусі з малятами зберуться у Корпусному парку біля пам'ятника Слави об 11:30. Далі прихильниці грудного вигодовування пройдуть до фонтану біля стадіону Ворскла.

Тут полтавські матусі одночасно з жінками по всьому світу рівно о 12:00 годуватимуть своїх дітей материнським молоком упродовж 5 хвилин. Після цього в небо запустять білі кульки - символ крапельок молока.

Полтавцям, що долучаться до всесвітнього вигодовування, вручать сертифікати і грамоти у різних номінаціях: наймолодшому та найстаршому грудничку. Вже й визначили рекордсменку по вигодовуванню. Мама родини Коркішко годує дитину власним молоком 3 роки і 3 місяці.

Ідею провести акцію біля фонтану організатори заходу запозичили в одеситів, які ще в 2009 році першими в Україні підтримали всесвітню акцію.

Оголошення
live comments feed...