• Головна
  • Розмови про Схід, поезомузика і психоделія: у Полтаві пройшов благодійний вечір (ФОТО, ВИДЕО)
09:13, 10 грудня 2014 р.

Розмови про Схід, поезомузика і психоделія: у Полтаві пройшов благодійний вечір (ФОТО, ВИДЕО)

7-го грудня в «Muza-барі» відбувся благодійний вечір, який об’єднав полтавських поетів та музикантів на одній сцені.

Першою несподіванкою вечору стали ведучі — Андрій Коновалов та Денис Стерн. Відомі молоді полтавські поети говорили не звичною для себе поетичною мовою, а просто спілкувалися з глядачем. Але, як зізнались самі хлопці, побачивши серед публіки багато нових облич, теж захотіли почитати.

Благодійний вечір розпочинали Богдан Боряк та Валерій Луцьо, які довели, що талановита людина — талановита в усьому. Вони мали два спільні номери, під час яких акомпанували один одному. До віршів молодої поетеси Ксенії Янко музику виконувала Ольга Карпеєва. До речі, Ксенія єдина з-поміж поетів читала під клавішні.

На виступ Романа Коржика — поета та музиканта — збіглися люди навіть з сусідніх залів. Він вже давно асоціюється у полтавської публіки з епатажними, але завжди захоплюючими виступами. Цього разу він підготував номер з гітаристом свого музичного гурту «Раптовий Сніданок» — Костянтином Калюжним.

На вечорі у виконанні Єлизавети Замани та Марії Микитенко звучали вірші Дмитра Лазуткіна та Сергія Жадана. Ніжні жіночі голоси та ліричний тон гітари Ореста Патлякевича з гурту «Космос Буде Наш» й Сашка Олоса з гурту «Nonsense» зробили соціальну лірику відомих поетів проникливою та по-особливому «пекучою».

Трохи загасити полум’я своєю поезією спробували Іра Мисник та я — Анна Ютченко, які підготували номер разом з флейтистом Вадимом Михайличенко та гітаристом гурту «Сестра Керрі» Євгеном Ковтуном. Виступивши квартетом, поетеси з музикантами здивували неочікуваним поєднанням метафоричної поезії та музики духового й струнного інструментів.

Сергій Нагорний вразив своєю прозою «про тих людей, яким випало щастя або нещастя жити у східному регіоні нашої великої країни». Поет разом з музикантом — Вовою Терновим — згадали не лише «бійців, які боронять нашу землю, але й тих людей, які за певних обставин жили або вже не живуть там».

«Хедлайнерами» вечору стали полтавська поетеса Анна Єгорова та Санчер — музикант з гурту «London Hill». Поєднання поезії з психоделічною музикою бас-гітари стало відкриттям для полтавської публіки, яка під час виступу поринула у справжню медитацію.

У кінці Андрій Коновалов та Денис Стерн прочитали власні вірші, присвячені Україні, що придало завершенню благодійним музичним читанням патріотичного настрою.

На благодійному вечорі зібрали 1050 гривень, які були передані Полтавському батальйону небайдужих.

Фото: Уляна Мохірєва

Чек для Полтавського Батальйону Небайдужих від поетів та музикантів Полтави
Андрій Коновалов і Денис Стерн
Анна Ютченко  та Іра Мисник
Вид зі сцени
Вид зі сцени_2
Сон-медитація глядачів

Незалежне мистецьке об’єднання «MagnumOpus»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поэты #Полтава
Оголошення
live comments feed...