• Головна
  • На Полтавщині торговцю «жучками» дали умовний термін
13:43, 4 серпня 2011 р.

На Полтавщині торговцю «жучками» дали умовний термін

Миргородський міжрайонний суд засудив місцевого жителя, який збував спеціальні технічні засоби для негласного отримання інформації, до двох років обмеження волі

Порушила кримінальну справу проти приватного підприємця Служба безпеки України. 50-річний миргородець купував спецзасоби на радіоринках Києва та Харкова, а потім перепродавав по всій Україні, зокрема через інтернет. Під час огляду офісу підприємця виявлено та вилучено 15 пристроїв для прихованого прослуховування й негласної відеозйомки. Вони були закамуфльовані під побутові речі, канцтовари, повідомляє прес-центр СБУ. Експертиза Українського науково-дослідного інституту спецтехніки та судових експертиз СБУ встановила, що вилучені предмети справді є спецтехзасобами для негласного отримання інформації.

Вироком суду правопорушника визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 359 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, збут і використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації). Чоловіка засуджено до двох років обмеження волі з випробувальним терміном на рік.

Оголошення
live comments feed...